Андрій Жолоб (schpop) wrote,
Андрій Жолоб
schpop

  • Mood:
  • Music:

лондон, гуд бай...wizzair отлічілісь

британські мєнти наісполнялися, виганяючи українських пасажирів з літака в прилондонському аеропорту Лутон

отут радісна інформація про відкриття авіалінії Wizzair з Лутона до Києва


вчора приїхала коліжанка моєї Ярини, яка там потрапила під роздачу. Точніше потрапила не так вона, як її чоловік (вони обидвоє працюють в Лондоні і вирішили на свята додому махнути).

Настя розповідає - "півгодини сидимо в літаку, чекаємо на зліт...приходить стюардесса і голосно повідомляє, що їхній робочий день закінчився, радить всім вийти з літака. ну ми питаємося - а що з нашими квитками, нам дають відповідь - єдине, що можемо для вас зробити, то це дати квитки на літак, який відлітатиме з Лутона через 4 дні (на мінуточьку, від Лутона до Лондона 45 кілометрів, погода снігопадна)."

я не сумніваюся, якби це були німці чи французи, то вони б одразу почали дружно набирати номери своїх адвокатів і різних страхових агентів. серед українців не так багато тих, хто має власного адвоката. от і вирішив народ не виходити, а сидіти на місці до останнього.

далі цитую Настю - "до літака заходять габаритні полісмени з вівчаркою і поступово починають викидати людей з їхніх місць, впертий Влодко (чоловік Насті) переконує мене сидіти на місці. десь за кілька рядів від нас в жіночки починається істерика, полісмени підходять до нас. один з них безцеремонно тягне руки до Влодка. я встаю, захищаючи його, полісмен відкидує мене на крісло. Влодко встає, починає кричати "що собі дозволяєте" і миттю опиняється лицем до землі і з заламаними за спину руками в проході літака, за кілька хвилин мєнти його підіймають, з розбитої голови мого чоловіка неслабенько лиє кров".

Настю виштовхують з літака, поки одні полісмени її тримають, інші виводять Влодка, садять в патрульну машину і їдуть у відділок. Дівчину нарешті відпускають, вона мчить на таксі у той же відділок.

Там її повідомляють, що Влодка забрали до госпіталю. На запитання "що з ним?" жодної відповіді Настя не отримує. в госпіталі доводиться чекати кілька годин, на її мобільний дзвонить "прихований номер"...то Влодкові мєнти дали хвилину поспілкуватися з жінкою. каже, що оці кілька годин довелося сидіти в черзі, лікарі сказали - нічого страшного, почекає. нарешті вийшли два полісмени, які вже досить акуратно йшли ведучи Влодка. виявилося, що портягом отих годин в черзі вони навіть встигли на контакт вийти. один з мєнтів порадив Насті і Влодкові в відділку коли будуть пропонувати вибір, штраф чи запис в особову справу, однозначно вибирати штраф (ну та логічно, навіть незважаючи на те, що у чоловіка легальна робота у Лондоні).

Настя: "у відділку маленький чоловічок з комплексами Наполеона, поливаючи все навколо слиною, репетував - ніяких штрафів, лише запис".

поліцейська машина відвезла Настю і Влодка до готелю, там вони і колядували від п"ятниці до понеділка. слава богу, що вже у Львові.

ПРИЧИНА висадження українців з літака виявилася банальною - треба було відправити літак з поляками до Варшави. а українці - та хєр з тими українцями, почекають...
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 113 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →